Medlemmar


Vi har på denna sida listat medlemmarna efter bokstavsordning.

 

 

 

Bonisa Tours

Andersson, Ingrid

ingandswe@yahoo.se - 070-777 28 90


 

 

Aktiv medlem

Beckman, Ingrid

ingridbeckman57@gmail.com


 

 

Bibbi Årman

Colorcare

bibbi@colorcare.se - mobil 070-36 36 401


Bibbå Åman

 

 

 

 

 

 

Dauri Neumann

Dauris

dauri.neumann@web.de - mobil 073-081 14 46


Dauri´s

 

 

Madeleine Åkerlund

ELSEA Installation AB

ekonomi@elsea.se - mobil 073-180 45 09


Madeleine

 

 

 

 

 

 

Eva Hallkvist

Evas Foto och Design

eva_hallkvist@hotmail.com - mobil 070-893 34 50


Eva´s foto & design

 

 

Aktiv medlem

Flood, Lisbeth

lisbetflood@hotmail.se - tel 046-77 56 48


 

 

Aktiv medlem

Helg, Kristina

kristina.helg@gmail.com - mobil 072 502 51 11


 

 

Gitte Sundin

HemService

info@hem-service.se - mobil 070-394 25 14


Hem Service

 

 

Aktiv medlem

Holmberg, Erica

erica.holmberglive.se


 

 

Anette Ohlsson

Horto Green AB

hortogreen@telia.com - mobil 070-759 58 87


Hortogreen

 

 

Ina Zachhau

Hotel Chaplin

hotelchaplin@gmail.com - mobil 070-493 16 62


Hotel Chaplin

 

 

Härliga under - "Din underklädesbutik i Landskrona"

Linda Selander


harliga.under@gmail.com - tlf 0418-131 44


Härliga Under

 

 

Zubaidah Melbro

Jazume massage

idasarifah@gmail.com - mobil 070-143 70 04


Jazume

 

 

 

 

Aktiv medlem

Jirsved, Karin

karin.jirsved@outlook.com - mobil 070-560 75 81


 

 

Ingrid Larsson

Kantorn

ingrid.larsson@kantorn.com - mobil 070-373 24 40


 

 

Aktiv medlem

Kjell Lindh, Birthe

bj.lindh@telia.com - mobil 072-398 93 98


 

 

Dorothea Liebel

Dorothea Liebel Översättning


dorothea@liebel.se - mobil 070-585 45 46

Dorothea

 

 

 

 

 

 

Aktiv medlem

Ludvigsson, Ingela


ingelaludvig@gmail.com - mobil 076-104 77 60


 

 

Marianne Telford

M T Sinneskällan

mvtelford@hotmail.com - mobil 070-403 91 60


M T Sinneskällan

 

 

Kristina Rang

Mazars

kristina.rang@mazars.se - mobil 073-620 36 22


Mazars

Läs mer

 

 

Aktiv medlem

Mörne, Ann-Sofie

ann-sofie.morne.se - mobil 073-334 22 97


 

 

Aktiv medlem

Nordberg, Ylva

ylvano@icloud.com - mobil 070-697 74 70


 

 

Aktiv medlem

Olsson, Rosmari

rosmari.olsson@yahoo.com - mobil 073-434 47 20


 

 

Aktiv medlem

Persson, Ingrid

ingrid.persson@landskrona.net


 

 

Landskrona stad

Rundblad, Annika


annika.jpg

 

 

Ingela Wahlgren

Singingnurse

info@singingnurse.se - mobil 070-317 69 09


singingnurse

 

 

Sakura Holmqvist

Skånsk Chili

sakura@asmundtorp.com - mobil 070-438 93 76


Skånsk Chili AB

 

 

Harriet Johansen

Stilcoaching

stilcoaching@telia.com - mobil 070-863 46 20


StilCoaching

 

 

BAS-konsult

Swedelius, Ruzena

rsvedelius@hotmail.com - mobil 070-733 11 20


 

 


Aktiv medlem

Wigström, Agneta

agneta-wigstrom@telia.com - mobil 070-594 00 41


 

 

 

 


Samarbetspartner

Föreningen Selma

c/o Ina Zachhau

Östergatan 108

261 34 Landskrona

selmaforeningen@gmail.com