Medlemmar


Vi har på denna sida listat medlemmarna efter bokstavsordning.

 

Anette Oltner

AO TotalService

anette.oltner@gmail.com


AO TotalService

 

 

Gunilla Fritsch

Alpha Vitae

gunilla@alphavitae.se - mobil 070-583 03 57


Alpha Vitae

 

 

Aktiv medlem

Andersson, Ingrid


 

 

Ruzena Svedelius

BAS-konsult

rsvedelius@hotmail.com - mobil 070-733 11 20


 

 

Aktiv medlem

Beckman, Ingrid


 

 

Ylva-Li Strandsjö

Bjurfors

ylvali.strandsjo@bjurfors.se - mobil 070-164 67 44


Bjurfors

 

 

Caroline Christensen

ChriCon


caroline@chricon.se - mobil 076-873 19 82

ChriCon

 

 

 

 

 

 

Bibbi Årman

Colorcare

bibbi@colorcare.se - mobil 070-36 36 401


Bibbå Åman

 

 

 

 

 

 

Dauri Neumann

Dauris

dauri.neumann@web.de - mobil 073-081 14 46


Dauri´s

 

 

Karin Bjering

Devella Konsult

karin@devella.se - mobil 070-284 44 46


Devella - konsult

 

 

Maria Frölander

Elinkliniken

tuinaterapi@yahoo.se - mobil 070-238 38 06


Elinkliniken

 

 

Elizabeth Tyler

Elizabeth Tyler

elizabethtyler@swipnet.se - mobil 070-584 64 60


Elizabeth Tyler

 

 

Madeleine Åkerlund

ELSEA Installation AB


ekonomi@elsea.se - mobil 073-180 45 09

 

 

 

 

 

 

Eva Hallkvist

Evas Foto och Design

eva_hallkvist@hotmail.com - mobil 070-893 34 50


Eva´s foto & design

 

 

Aktiv medlem

Flood, Lisbeth


 

 

Aktiv medlem

Heegaard, Bodil

bodil.heegaard@spray.se - mobil 073-891 23 48


 

 

Gitte Sundin

HemService

info@hem-service.se - mobil 070-394 25 14


Hem Service

 

 

Anette Ohlsson

Horto Green AB

hortogreen@telia.com - mobil 070-759 58 87


Hortogreen

 

 

Ingrid Svensson

hos Ingrid

butiken@hosingrid.nu - mobil 070-305 85 60


Hos Ingrid

 

 

Ina Zachhau

Hotel Chaplin

hotelchaplin@gmail.com - mobil 070-493 16 62


Hotel Chaplin

 

 

Härliga under - "Din underklädesbutik i Landskrona"

Linda Selander, Cathrin Solve, Lena Therkildsen


harliga.under@gmail.com - tlf 0418-131 44


Härliga Under

 

 

Zubaidah Melbro

Jazume massage

idasarifah@gmail.com - mobil 070-143 70 04


Jazume

 

 

Aktiv medlem

Kjell Lindh, Birthe


Aktiv medlem

Larsson, Ingrid


 

 

Ellinor Häggström

Lavendala

ellinorhaggstrom@gmail.com - mobil


 

 

Dorothea Liebel

Liebel Litteraturförlag


litteratur@liebel.se - mobil 070-585 45 48

 

 

 

 

 

 

Aktiv medlem

Ludvigsson, Ingela


ingelaludvig@gmail.com - mobil 076-104 77 60


 

 

Marianne Telford

M T Sinneskällan

mvtelford@hotmail.com - mobil 070-403 91 60


M T Sinneskällan

 

 

Kristina Rang

Mazars

kristina.rang@mazars.se - mobil 073-620 36 22


Mazars

Läs mer

 

 

Aktiv medlem

Mörne, Ann-Sofie

ann-sofie.morne.se - mobil 073-334 22 97


 

 

Aktiv medlem

Nordberg, Ylva

ylvano@icloud.com - mobil 070-697 74 70


 

 

Aktiv medlem

Olsson, Rosmari

rosmari.olsson@yahoo.com - mobil 073-434 47 20


 

 

Aktiv medlem

Oxensjö, Marianne

marianne.glumslov@gmail.com - mobil 070-337 71 53


 

 

Marie Samuelsson

Samtalskraft

marie.c.samuelsson@gmail.com - mobil 073-647 16 33


 

 

 

 

Landskrona stad

Rundblad, Annika


annika.jpg

 

 

Ingela Wahlgren

singingnurse

info@singingnurse.se - mobil 070-317 69 09


singingnurse

 

 

Helena Lindberg/Liselotte Waldemarsson

Skumpa & Spaljé

info@skumpaspalje.se - tlf 0418-105 25


Skumpa & Spaljé

 

 

Sakura Holmqvist

Skånsk Chili

sakura@asmundtorp.com - mobil 070-438 93 76


Skånsk Chili AB

 

 

Harriet Johansen

Stilcoaching

stilcoaching@telia.com - mobil 070-863 46 20


StilCoaching

 

 

Malin Tegbrink

Trädgårdsidyll i Skåne AB

malin@tradgardsidyll.se - mobil 070-422 28 69


Trädgårdsidyll

 

 

Anne Knorr

Via Media

anne@via-media.se - mobil 072-741 07 80


Aktiv medlem

Wigström, Agneta

agneta-wigstrom@telia.com - mobil 070-594 00 41


 

 

 

 

Aktiv medlem

Örtegren, Suzanne

suzanne.ortegren@gmail.com - tlf 0708-477 804


Samarbetspartner

Föreningen Selma

c/o Harriet Johansen

Södra Möinge 7110

268 74 Billeberga

selmaforeningen@gmail.com